Wyjątkowe okładki ślubne i nadruki na płyty.

Proponujemy Wam indywidualny projekt okładek ślubnych i nadruków na płyty DVD i Blu-Ray. Jeżeli chcecie aby wasze płyty wyglądały wyjątkowo, a okładka "zachęcała" do oglądnięcia zawartości płyt - zamówcie indywidualny projekt okładek ślubnych i nadruków na płyty. Projekt okładki i nadruków na płyty możemy wykonać wg. waszych preferencji, bądź zaproponować Wam jeden z wielu naszych autorskich projektów. Zamówienie indywidualnych nadruków i okładki na płyty powoduje, że komplet ze ślubu nabiera estetyki i doskonale prezentuje się na półkach. Poniżej prezentujemy Wam kilka przykładowych projektów okładek DVD i nadruków na płyty z naszej bogatej kolekcji.

Dwa komplety płyt, to stanowczo za mało. Wystarczy jedynie dla Was i rodziców Pani młodej ;-) Warto pomyśleć też o pozostałych ważnych dla Was osobach i wręczyć im elegancji komplet płyt z waszego ślubu. Z doświadczenia wiemy, że w przypadku zamówienia tylko 2-óch kompletów płyt, para młoda musi we własnym zakresie duplikować płyty. Płyta wręczona w takiej postaci nie wyróżnia się spośród setek innych ręcznie nagrywanych nośników, co powoduje, że szybko ginie w gąszczu innych płyt. Wręcz swoim bliskim eleganckie komplety płyt w pudełkach z wyjątkową okładką. Pozwoli to łatwo powrócić waszym bliskim do dnia waszego ślubu. Zamów 6 kompletów płyt w niższej cenie. Zapytaj o szczegóły.

* opcja płyt blu-ray dotyczy pakietu premium.
* skorzystanie z promocji wyklucza standardową ofertę 2-óch kompletów w ramach pakietu.
* promocyjna cena nie zawiera kosztu przesyłki.

CENNIK:
- 6 kompletów z indywidualnie zaprojektowaną okładką i nadrukami na płytach: 199 zł ! cena promocyjna
- 2 komplety z indywidualnie zaprojektowaną okładką i nadrukami na płytach: 100 zł
- każdy dodatkowy komplet: 50 zł

copyright © 2017 Krak Film. Wszelkie prawa zastrzeżone.

home | o nas | oferta | video | foto | kontakt

filmowanie komunii Kraków, okładki ślubne DVD, okładki ślubne na pudełka DVD, filmowanie komunii Jastrzębie Zdrój, okładki ślubne Blu-Ray, nadruki ślubne na płyty DVD, wkładki ślubne Blu-Ray, nadruki ślubne na płyty CD, wkładki ślubne na płyty DVD, kamerzysta na komunie Trzebinia, kamerzysta na studniówkę Krzeszowice